14 آوریل,2013
استخر پلیمری ذخیره آب تصفیه خانه‌ آب فاضلاب مخازن نگهداری مواد نفتی استخر پرورش ماهی کانال انتقال آب لاگون دفن زباله حوضچه‌ تبخیر آب بندی ورق ژئوممبرين ژئوممبران
00989133536470
Email: Info@cheshmeh-sar.Com
احداث استخر پلیمری چشمه تا مهر

Yazd, Yazd
Phone: 00989133536470
My name is چشمه تا مهر مجری احداث لاگون و استخر پلیمری کشاورزی و صنعتی
I live in Yazd, Yazd
احداث استخر پلیمری چشمه تا مهر احداث استخر پلیمری چشمه تا مهر
احداث استخر پلیمری چشمه تا مهر
Yazd , Yazd Iran
00989133536470
مجری احداث لاگون و استخر پلیمری کشاورزی و صنعتی
احداث استخر پلیمری چشمه تا مهر
Rating: 5
Votes: 10000
Reviews: 10000
احداث استخر پلیمری چشمه تا مهر

احداث استخر پلیمری چشمه تا مهر

استخر پلیمری ذخیره آب تصفیه خانه‌ آب فاضلاب مخازن نگهداری مواد نفتی استخر پرورش ماهی کانال انتقال آب لاگون دفن زباله حوضچه‌ تبخیر آب بندی ورق ژئوممبرين ژئوممبران
احداث استخر پلیمری چشمه تا مهر
مطمئن ترین ارزان ترین و سریع ترین روش احداث استخر کشاورزی و حوضچه پرورش آبزیان و لاگون‌های صنعتی و کشاورزی بدون نیاز به بتن با ورق ژئوممبران است. یکی از روشهای نوین ساخت استخر که در چند دهه اخیر رواج پیدا کرده است ساخت استخر با استفاده از ورق‌های پلی اتیلنی و PVC است که به عنوان ژئوممبران شناخته می‌شوند. این ورقها جایگزین مناسب روشهای قدیمی‌ مانند کاهگل کاری کف و دیواره استخر آب ایزوگام استفاده از سیمان دوغاب سنگ و سیمان آجرچینی بتن مسلح و روش‌های دیگر است.
احداث استخر پلیمری با ورق ژئوممبران
Rated: 5 / 5 based on 10000 customer reviews
0 In stock
Product description: از جمله فعالیت های شرکت چشمه تا مهر احداث استخر پلیمری ذخیره آب تصفیه خانه آب و فاضلاب مخازن نگهداری مواد نفتی استخر پرورش ماهی کانال انتقال آب لاگون دفن زباله حوضچه تبخیر و … است.
  

ژئوممبران (ژئوممبرین)

معرفی ژئوممبران

ورق های ژئوممبران بر پایه پلیمیری پلی اتیلن با دانسیته بالا و همچنین بر پایه پلیمیری پی وی سی (PVC)  تولید می گردد.این ورق ها بنا به نوع کاربرد در رنگ ها و ضخامت های مختلف ارائه می گردد.رنگ های عمده این محصول مشکی، آبی و سفید می باشد. و ضخامت متداول ورق های پلی اتیلن ۱.۵ میلیمتر و ورق های پی وی سی ۲ میلیمتر می باشند. مواد تشکیل دهنده در ورق ژئوممبران پلی اتیلنی مشکی عبارت می باشند از :۲ الی ۳ درصد کربن بلاک و  ۰.۵ درصد آنتی اکسیدانت و مابقی از مواد پلی اتیلن با دانسیته بالا می باشد.

کاربرد ورق ژئوممبران

 • پوشش دهی استخر های ذخیره آب کشاورزی
 • پوشش دهی استخر های پس آب و فاضلاب های صنعتی و شمیایی
 • نگهداری مواد شمیایی
 • پوشش دهی کانال ها و قنوات آب
 • آب بندی سد های بتنی و خاکی
 • پوشش دهی استخر های پرورش ماهی و میگو و…
 • ایزولاسیون تونل های مترو و ترافیکی
 • پوشش دهی لند فیلدهای دفن بهداشتی زباله ها
 • پوشش دهی استخر های تفریحی
 • پوشش دهی هیپ های استخراج مواد معدنی
 • پوشش دهی استخر های تبخیر در صنایع پتروشیمی و نیروگاها
 • پوشش دهی کف و دیواره مخزن
 • آب بندی نمودن استخر های بتنی که دارای نشتی می باشند
 • ایزالاسیون فنداسیون ساختمان های بلند مرتبه

Carbofol ژئوممبرینی است که از پلی اتیلن سنگین  (HDPE) با کیفیت بالا ساخته شده است محصولی است با عرض ۴۰/۹ مترو ضخامتهای مختلف با سطحی صاف و یا مضرس تولید می شود.

®Carbofol ژئوممبرین در برابر ترکیبات سمی عایق کاملی را می سازد. یکی از موارد مورد استفاده از این محصول درکف و پوشش نهایی محل های دفن زباله می باشد و از آبهای زیرزمینی در برابر آلاینده ها محافظت می کند. ®Carbofol توانسته به راحتی نیازهای مندرج در سخت گیرترین قوانین و مقررات موجود در انبار کردن، ذخیره ساختن، پرکردن، مدیریت،تولید، تصفیه و استفاده از مایعات آلاینده مانند قانون حفاظت منابع آب آلمان (WHG) و قانون حفاظت از محیط زیست بریتانیا (EPA) تامین نماید. همچنین این محصول بعنوان آب بند در کاربردهای مرتبط با آب و مواد غیر سمی مانند سازه های انتقال آب، کانالها و حوضچه ها مورد استفاده قرار می گیرند.راه حل های منحصر به فردی نیز برای شرایط خاص ناظر بر شیب های تند بر اساس استفاده از محصولاتی با سطح پردازش شده که دارای ضرایب اصطکاکی بیش از حد معمول هستند، وجود دارد.

در سال ۱۹۸۹، ®Carbofol اولین محصول ژئوممبرین بود که توسط انستیتوی فدرال تحقیق و آزمایش آلمان (BAM) تایید شد. در حال حاضر ®Carbofol (با سطح صاف و مضرس) و با ضخامت ۵/۲ تا۳ میلی متر توسط (BAM) برای استفاده درمحل های دفن پسماند مورد تایید قرار گرفته است. ژئوممبرین (۵/۱ میلی مترو ضخیمتر) در انستیتو تکنولوژی ساخت کشور آلمان (DIBT) برای حفاظت از منابع آب زیر زمینی مجوز دریافت نموده است. همچنین سایر گواهی های بین المللی و در بیشتر کشورهای اروپایی، برای استفاده از ®Carbofol اخذ شده است. کنترل کیفی گسترده در هنگام تولید توسط تولید کننده و همینطور توسط ارگان های غیر ذینفع و مستقل اجازه ارائه مدارک مؤید کیفیت را از مرحله تولید از مواد خام تا محصول نهایی می دهد. ®Carbofol توانایی مقاومت بالایی در برابر مواد شیمیایی و اشعه UV را داراست. سطح شفاف ®Carbofol باعث می شود صدمات ناشی از نصب و یا بعد از آن به راحتی و به سرعت پس از نصب تشخیص داده شوند و بلافاصله ترمیم گردند. جوشکاری درزها و تعمیرات توسط دستگاه های جوشکاری با جدیدترین تکنولوژی های موجود صورت می گیرد که تمام اطلاعات مربوطه را ذخیره سازی می کنند. آزمایش فشار هوا یا آزمایش خلأ Vacuum test شما از کیفیت مناسب عملیات جوش مطمئن می سازد.

استفاده ازتکنولوژی جوشکاری پیشرفته وکارشناسان نصب متبحر و آموزش دیده، عملیات نصب را سریع و اقتصادی می سازد. قابلیت جوش پذیری بالای  ®Carbofol باعث افزایش سرعت نصب ودر نتیجه بالا بردن سرعت در تایید نهایی پروژه و آغاز بهره برداری از آن خواهد بود. علامتهای موجود بر روی رولها،فاصله مناسب همپوشانی ها را به جوشکار نشان می دهد و نوار محافظ در حاشیه رولها باعث خواهد شد که سطح تمیزی در هنگام عملیات جوشکاری در دسترس باشد. پوشش جزئیات سازه ای مانند محل اتصال اجزای مختلف و سوراخ شدگی ها به آسانی در محل ساختگاه قابل انجام است. در نهایت کلیه مراحل عملیات برای نصاب باکمترین سختی همراه است. چندین دهه استفاده موفقیت آمیز از ®Carbofol ، کیفیت بالا و تعهد ما به ممتاز بودن را نشان می دهد.

استفاده کنندگان مختلف در دنیا Carbofol را بعنوان محصولی بدون نقص در تولید و نصب و قابل استفاده در  سخت گیرانه ترین شرایط می شناسند. این به مفهوم ارائه  مطمئن ترین و بالاترین کیفیت موجود در پروژه های شماست.