14 آوریل,2013
استخر پلیمری ذخیره آب تصفیه خانه‌ آب فاضلاب مخازن نگهداری مواد نفتی استخر پرورش ماهی کانال انتقال آب لاگون دفن زباله حوضچه‌ تبخیر آب بندی ورق ژئوممبرين ژئوممبران
00989133536470
Email: Info@cheshmeh-sar.Com
احداث استخر پلیمری چشمه تا مهر

Yazd, Yazd
Phone: 00989133536470
My name is چشمه تا مهر مجری احداث لاگون و استخر پلیمری کشاورزی و صنعتی
I live in Yazd, Yazd
احداث استخر پلیمری چشمه تا مهر احداث استخر پلیمری چشمه تا مهر
احداث استخر پلیمری چشمه تا مهر
Yazd , Yazd Iran
00989133536470
مجری احداث لاگون و استخر پلیمری کشاورزی و صنعتی
احداث استخر پلیمری چشمه تا مهر
Rating: 5
Votes: 10000
Reviews: 10000
احداث استخر پلیمری چشمه تا مهر

احداث استخر پلیمری چشمه تا مهر

استخر پلیمری ذخیره آب تصفیه خانه‌ آب فاضلاب مخازن نگهداری مواد نفتی استخر پرورش ماهی کانال انتقال آب لاگون دفن زباله حوضچه‌ تبخیر آب بندی ورق ژئوممبرين ژئوممبران
احداث استخر پلیمری چشمه تا مهر
مطمئن ترین ارزان ترین و سریع ترین روش احداث استخر کشاورزی و حوضچه پرورش آبزیان و لاگون‌های صنعتی و کشاورزی بدون نیاز به بتن با ورق ژئوممبران است. یکی از روشهای نوین ساخت استخر که در چند دهه اخیر رواج پیدا کرده است ساخت استخر با استفاده از ورق‌های پلی اتیلنی و PVC است که به عنوان ژئوممبران شناخته می‌شوند. این ورقها جایگزین مناسب روشهای قدیمی‌ مانند کاهگل کاری کف و دیواره استخر آب ایزوگام استفاده از سیمان دوغاب سنگ و سیمان آجرچینی بتن مسلح و روش‌های دیگر است.
احداث استخر پلیمری با ورق ژئوممبران
Rated: 5 / 5 based on 10000 customer reviews
0 In stock
Product description: از جمله فعالیت های شرکت چشمه تا مهر احداث استخر پلیمری ذخیره آب تصفیه خانه آب و فاضلاب مخازن نگهداری مواد نفتی استخر پرورش ماهی کانال انتقال آب لاگون دفن زباله حوضچه تبخیر و … است.
  

سایر محصولات ژئوسنتتیک

امروزه استفاده از تکنولوژی های نوین کیفیت و سرعت اجرای پروژه ها را بالا برده است ضمن آنکه هزینه های اجرا به مراتب کاهش یافته است. از جمله جدیدترین تکنولوژیهای موجود، استفاده از محصولات ژئوسنتتیک است که در بخش های مختلف صنعت، معدن، راهسازی و کشاورزی رواج بسیار یافته است.

Terrafix ترافیکس

یک ژئوتکستایل نبافته سوزنی شده متشکل از الیاف فتیله ای ست که به طور کامل از مواد مصنوعی پلیمری ساخته میشود. این محصول یک ساختار سه بعدی است که تعداد بیشماری حفره ها با شکل های هندسی پیچیده پدید می آورد که مدل نزدیکی از ساختار خاک با خصوصیات مشابه هیدرولیکی است.

Combigrid کامبی گرید

یک ژئوگرید تخت مرکب است از ژئوگریدهای نوع Q یا R در ساخت آن استفاده شده است. این محصول از اتصالات جوشی برخوردار است یک لایه Secutex نبافته برای تسلیح، جداسازی و فیلتراسیون در میان نوارهای مسلح کننده ژئوگرید قرار داده شده است.

Secutex سکوتگس

یک ژئوتکستایل نبافته سوزنی شده متشکل از الیاف فتیله ای ست که برای جدا سازی، فیلتراسیون، حفاظت در برابر سوراخ شدگی یا زهکش به کار می رود. این محصول جهت حصول به عملکرد مناسب در دراز مدت به طور کامل از مواد مصنوعی ساخته شده است.

Bentofix بنتوفیکس

(لاینر های رسی-ژئوینتتیکی) غشاهایی هستند با یک ساختار مرکب که به محض تماس با آب، خواص آب بندی پیدا میکنند. این محصولات برای نگهداشتن یک لایه یکنواخت از بنتونیت سدیم مستعد برای تورم از نیروی میلیونها رشته سوزنی شده استفاده می کنند.

Carbofol کربوفل

ژئوممبرینی است که از پلی اتیلن سنگین (HDPE) ساخته می شود. Carbofol در ضخامت های مختلف و با سطوح صاف یا مضرس تولید می شود.

Secumat سکومت

یک لحاف سه بعدی برای کنترل فرسایش خاک که تک رشته های پلیمری به هم پیچیده مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش تشکیل شده است.

Secudrain سکودرین

یک ساختار سه بعدی برای زهکشی که از یک هسته زهکش و حداقل یک لایه فیلتر ژئوسنتتیکی تشکیل شده است.

Secugrid سکوگرید

ژئوگریدهای صفحه ای مسطح هستند که از بافتن نوارهای پلیمری PET یا PP ساخته شده اند.